Caribbean Calypso
Artikelnummer: 0106-2026 OverzichtEen heerlijk zacht garen van 80% Superwash Merino / 20% Linnen, 100 gram - 420. meter, een mix die zeer populair is voor breiprojecten die zowel zachtheid als structuur vereisen.
Merinowol is superzacht en prikt niet, terwijl linnen ademend en vochtabsorberend is. De combinatie van deze twee natuurlijke vezels zorgt voor een veelzijdig breiwerk , ideaal voor kleding die direct op de huid gedragen wordt en dat geschikt is voor verschillende seizoenen.
Het garen heeft een rustieke uitstraling, de linnen vezels nemen de verf anders op dan merino, wat zorgt voor een subtiele glans of een "gemêleerd" effect in de kleur. Linnen voegt stevigheid toe aan de elastische merinowol, waardoor het breiwerk zijn vorm beter behoudt
Naald dikte - 3.00 mm to 3.75 mm (de naalddikte hangt af van het gewenste resultaat)
Het is slim om een proeflapje te maken om de elasticiteit te testen; linnen rekt minder dan merino.
Was instructies: wassen met de hand op 30graden met wol wasmiddel, vermijd wringen en laat het liggend drogen.
Hennep wordt bij elke wasbeurt zachter, vergelijkbaar met linnen.
Omdat de garens hand-geverfd zijn kunnen donkere tinten bloeden, dus apart wassen wordt geadviseerd.
Ik heb meerdere foto’s geplaatst om een zo goed mogelijk beeld te geven van de kleuren maar ik kan niet garanderen dat de kleuren op je monitor hetzelfde zijn als de garens.

